Meyveli Tatlılar

Meyveli tatlılar yapmak istiyorsan doğru yerdesin. En lezzetli ve kolayca hazırlayabileceğiniz pratik tatlı tariflerine hemen ulaş.

Vişneli Brownie
Meyveli Tatlılar

Vişneli Brownie Tarifi

Yapımı oldukça pratik, iç dokusu yumuşacık ve nemli bir vişneli brownie yapmaya ne dersiniz? Kakao ve çikolatanın birleşimine bir de vişnenin o mayhoş tadı eklenince muhteşem bir lezzetle karşı karşıya kalacaksınız. İçinin nemli olup olmaması ise tamamen size kalmış. Hafif nemli seviyorsanız 35 dakika yeterli olacaktır. Malzemelerimizi hazırlayıp mutfağa geçelim ve vişneli browniemizi yapmaya başlayalım.

Şekersiz Çilekli Puding
Meyveli Tatlılar

Şekersiz Çilekli Puding Tarifi

Neredeyse hepimiz çocukluğumuzda puding yemişizdir. Sevmeyenimiz de yoktur pudingi. Dolabı açtığımızda gördüğümüz puding, tatlı ihtiyacımızı gideren en masum tatlılardan biridir. Çilekli puding ise meyve ile sütün muhteşem birleşimi olarak damaklarımızı tatlandıracak. Şekersiz çilekli puding tarifimize bayılacaksınız.

Meyveli Parfe
Meyveli Tatlılar

Meyveli Parfe Tarifi (Resimli)

Pratik bir tatlı yapmak istiyorsunuz hem de çok lezzetli olsun istiyorsanız doğru tariftesiniz. Yaz aylarının da vazgeçilmez tatlarından biri olan parfeyi yemeye doyamayacaksınız. Genelde evde bulunan malzemelerden yapılan meyveli parfemizi çok çabuk hazırlayacak ve lezzetine dayanamayıp hemen tüketeceksiniz. Parfeyi hazırladıktan sonra süsleme işi ise tamamen size kalmış. Malzemelerimizi hazırladıysak hemen yapmaya başlayabiliriz. Üzeri için:Benmari usulü […]

Çilekli Magnolia
Meyveli Tatlılar

Magnolia Tarifi (Resimli)

Çilekli Magnolia Sütün ve bisküvinin muhteşem uyumunu bir arada tadacağınız bir tarif olan magnolia yaz aylarının vazgeçilmez tatlısı olacak. Yaz aylarının en sevilen meyvelerinden çileğin de içinde olduğu ferahlatan bir tatlı olan magnolia sütlü tatlılarda en sevilenler arasına çoktan girdi bile. Muzlu Magnolia Muzun her halini sevenler için sütlü tatlıyla uyumuna hayran olacağınız bir tarifle […]