Kurabiye Tarifleri

Çayın yanında olmazsa olmaz tatlılardan biri olan kurabiye tariflerine ulaşmak için hemen ziyaret et, birbirinden lezzetli kurabiye tariflerini kaçırma.

Fındıklı ve Kakaolu Hanımeller Kurabiye
Kurabiye Tarifleri

Fındıklı ve Kakaolu Hanımeller Kurabiye Tarifi

Marketten aldığınız yılların o değişmeyen tadı olan kurabiyelerin aynısını evde yapmaya ne dersiniz? Çikolata krizine muhteşem bir çözüm bulacağınız bu kurabiyelere bayılacaksınız. Fırından ilk çıktığında yumuşak olan kurabiyeler soğuyunca tam hanımeller kurabiye kıvamına gelecek. Misafirlerinize de ikram ettiğinizde herkesin beğenisini toplayacağı hanımeller kurabiyemizi yapmak için hadi mutfağa…

Kahveli Kurabiye
Kurabiye Tarifleri

Kahveli Kurabiye Tarifi

Kahvenin tadını çok seviyorsunuz ve kokusuna da bayılıyorsunuz değil mi? Vazgeçilmezlerinizden biri olan kahve bu kez kurabiyenin içinde damağınızda muhteşem bir tat bırakacak. Görüntüsü de kahve çekirdeğini andıran kahveli kurabiyemizin tadına bayılacaksınız. Pratik ve bir o kadar da lezzetli kurabiyemizi yapmak için mutfağa geçip malzemelerimizi hazırlayalım.

3 Malzemeli Un Kurabiyesi
Kurabiye Tarifleri

3 Malzemeli Un Kurabiyesi Tarifi

Kurabiye denilince akla ilk gelen kurabiyelerden biri de şüphesiz ki un kurabiyesidir. Ağızda dağılan o enfes tadı ile bir tane daha yemek isteyeceğiniz 3 malzemeli un kurabiyemizin yapımı da oldukça kolay. İyi bir şekilde muhafaza ettiğiniz zaman uzun süre tazeliğini koruyan kurabiyelerinizin üzerine pudra şekeri serpip hazırlamanız yeterli olacak. Malzemelerimiz hazırsa hemen tarifimize geçebiliriz. -Üzerine […]

Browni Kurabiye Tarifi
Kurabiye Tarifleri

Browni Kurabiye Tarifi

Şerbetli ve kakaolu tatların birleşimi olan browni kurabiyeyi yemeye doyamayacaksınız. Yumuşacık dokusu ve ağzınıza alır almaz dağılan enfes tadıyla çayın yanında çok büyük bir keyifle yiyeceğiniz bir tatlı olan browni kurabiyeye çocuklar da bayılıyor. Kakaoyu seviyorsanız ve şerbetli tatlılardan vazgeçemiyorsanız browni kurabiye tam da sizin için afiyetle yemelik bir tarif. Malzemelerimiz hazırsa hemen yapmaya başlayalım.